Aktualności

kup bilety online

Fabian Kocięcki dołącza do obsady WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ

Z przyjemnością informujemy, że do obsady spektaklu WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA w reżyserii Krystyny Jandy dołącza Fabian Kocięcki, który będzie grał rolę Pana Nováka na zmianę z Cezarym Żakiem.

Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie (2013 r.). W czasie studiów kształcił się pod okiem takich artystów jak Anna Seniuk, Krzysztof Majchrzak, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Wojciech Pszoniak, Zbigniew Zamachowski, Jan Englert, Marcin Hycnar, Marcin Perchuć, Leszek Bzdyl. Aktor jest laureatem Nagrody im. Jana Machulskiego na XXX Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi przyznawanej dla największej indywidualności Festiwalu. W 2014 roku nawiązał współpracę z Teatrem Polskim Arnolda Szyfmana w Warszawie, a dwa lata później ze stołecznym Teatrem Narodowym im. Wojciecha Bogusławskiego. Pracuje również jako aktor filmowy i dubbingowy. Jego warunki oraz umiejętności pozwalają mu mierzyć się z rolami charakterystycznymi jak i dramatycznymi.

Zapraszamy serdecznie na spektakle - pierwszy raz Fabiana Kocięckiego we WSPÓLNOCIE MIESZKANIOWEJ będzie można zobaczyć już 11 czerwca 2024 roku. 

GALERIA ZDJĘĆ

Mecenas Technologiczny Teatrów

billenium

Doradca prawny teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER OCH-TEATRU

SHUK maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo Logo poziom kolor Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X