Wieczór ze spektaklem

kup bilety online

Szanowni Państwo,

Teatr Polonia i Och-Teatr dysponują czterema scenami:

  • Duża Scena w Teatrze Polonia z 266 miejscami numerowanymi i Mała Scena Teatru Polonia z 120 miejscami nienumerowanymi,
  • Duża Scena Och-Teatru z 454 miejscami na widowni numerowanymi i Mała Scena Och-Cafe Teatr z około 100 miejscami nienumerowanymi.      

Oba teatry dysponują powierzchniami foyer gotowymi przyjąć gości także podczas poczęstunku i imprez towarzyszących.

W ofercie obu teatrów są bardzo różnorodne spektakle, zawsze na najwyższym poziomie artystycznym, ze znakomitymi obsadami, z bogatą scenografią, niezwykle atrakcyjnych, o różnorodnej tematyce, dla widzów o różnych gustach i zainteresowaniach.

Zachęcamy do świętowania i organizowania uroczystości firmowych, promocyjnych, okolicznościowych, podsumowań działalności firm, wieczorów z wręczaniem nagród pracownikom czy wieczorów z zaprzyjaźnionymi klientami etc. Wieczorne spotkania w naszych teatrach z możliwością wspólnego obejrzenia jednego ze spektakli z naszego repertuaru to także nagroda, którą mogą Państwo obdarować swoich gości.

Jednocześnie informujemy, że firma Amaristo, prowadząca nasze bufety teatralne, mogłaby być także do Państwa dyspozycji w trakcie tych uroczystych wieczorów.

Aby mogli Państwo łatwiej podjąć decyzję dotyczącą wyboru spektaklu, zachęcamy do skorzystania z krótkich ich opisów dostępnych, wraz z obsadami i długością trwania, liczbą przerw etc., na naszych stronach internetowych w zakładce Spektakle.

Przedstawienia trafiają do sprzedaży na dwa miesiące przed terminem spektaklu (tutaj znajdą Państwo nasz aktualny Repertuar). Gdyby któryś z nich chcieli Państwo wynająć na wyłączność, spektakle nie trafiłyby do sprzedaży publicznej i byłyby zarezerwowane wyłącznie dla Państwa. Poniżej znajdą Państwo informację o naszych planach repertuarowych na najbliższe miesiące. Jeśli interesowałby Państwa termin bardziej odległy, prosimy o kontakt.

CENNIK

Ceny poszczególnych spektakli są stałe i obejmują: honoraria aktorskie, koszty obsługi technicznej, obsługę widza, widowni, wynajem sceny itd.

Natomiast całkowita cena za wieczór regulowana jest liczbą godzin wynajmu przed i po spektaklu, rodzajem pomocy naszych pracowników w zorganizowaniu oprawy imprezy firmowej „przy spektaklu”, ilością i rodzajem sprzętu potrzebnego do jej organizacji. To wszystko są ustalenia indywidualne i jesteśmy do dyspozycji, aby je z Państwem omówić i ustalić.

Zapraszamy serdecznie do współpracy. Wieczory u nas będą wyjątkowym wydarzeniem dla Państwa i Państwa gości.

Kontakt:

Iwona Gradkowska-Kosmala
wynajmy@teatrpolonia.pl 
tel. stacjonarny: 22 589 52 02
tel. komórkowy: 534 887 880

 

Mecenas Technologiczny Teatrów

billenium

Doradca prawny teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER OCH-TEATRU

SHUK maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo Logo poziom kolor Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X