Biuro prasowe

kup bilety online

14. urodziny OCH-Teatru za nami!

Dzisiaj obchodziliśmy 14. urodziny Och-Teatru. Z całego serca pragniemy podziękować Wam, naszym Widzom, za to, że jesteście z nami przez te wszystkie lata. Z okazji urodzin życzymy Och-Teatrowi długiego życia, nieustających sukcesów, powodzenia oraz grona wiernych przyjaciół i wspierających Widzów.

W tym roku naszą rocznicę celebrowaliśmy wyjątkowym spektaklem – "BIG BANG" Andrzeja Kondratiuka w reżyserii Piotra Ratajczaka, na który mieliśmy przyjemność zaprosić Państwa. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Państwa obecność i wspólnie spędzony czas.

Od 14 lat wspólnie tworzymy na Ochocie miejsce pełne kultury, sztuki i niesamowitych emocji. Za nami niezliczone premiery, koncerty, momenty wzruszeń, śmiechu i radości. I z nadzieją patrzymy w przyszłość, wierząc, że przed nami jeszcze więcej niezapomnianych chwil.

Pragniemy również przypomnieć o początkach naszej działalności. Sukces Teatru Polonia, założonego w 2005 roku, oraz rosnące zainteresowanie widzów sprawiły, że w 2009 roku Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury wynajęła budynek dawnego Kina Ochota. Pierwsza premiera w Och-Teatrze, "Wassa Żeleznowa" Maksyma Gorkiego z Krystyną Jandą i Jerzym Trelą w rolach głównych, odbyła się 16 stycznia 2010 roku. Od tego momentu nieustannie tworzymy dla Państwa teatr, który żyje, wzrusza i inspiruje. 

Dziękujemy za te wszystkie wspólne lata, za każdy uśmiech, łzę wzruszenia i oklaski. Państwa obecność, wsparcie i przyjaźń są dla nas największym źródłem inspiracji i motywacji do dalszej pracy. Cieszymy się, że możemy tworzyć dla Państwa i dzięki Państwu.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Och-Teatru

bf9d6846-f276-4b10-bcc5-a2104fe44431

Zdjęcie ze spektaklu WASSA ŻELAZOWNA, reż. Waldemar Raźniak

GALERIA ZDJĘĆ

Mecenas Technologiczny Teatrów

billenium

Doradca prawny teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER OCH-TEATRU

SHUK maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo Logo poziom kolor Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X