Aktualności

kup bilety online

14. urodziny OCH-Teatru!

Drodzy Widzowie,
16 stycznia OCH-Teatr Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury wraz z publicznością będzie świętować swoje 14. urodziny!
Z tej okazji zapraszamy serdecznie na spektakl w prezencie dla Widzów BIG BANG w reż. Piotra Ratajczaka, na bezpłatne zaproszenia. Można będzie je odebrać TYLK w kasie OCH-Teatru we wtorek, 9 stycznia od godziny 10:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa bilety, nie można rezerwować miejsc.


Podczas oczekiwania w kolejce (kolejki z tej okazji stały się już tradycją) dla chętnych będzie również możliwość zrobienia sobie zdjęć, które zostaną opublikowane na mediach społecznościowych teatru.
Ponadto zachęcamy do pozostawienia kartki z życzeniami dla OCH-Teatru - będzie nam bardzo miło!

Sukces Teatru Polonia – otwartego w 2005 roku w budynku dawnego Kina Polonia – rozrastający się repertuar oraz rosnąca liczba widzów sprawiły, że w 2009 roku Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury wynajęła budynek Kina Ochota. 16 stycznia 2010 roku w utworzonym w nim Och-Teatrze odbyła się pierwsza premiera – „Wassa Żeleznowa” Gorkiego, z Krystyną Jandą i Jerzym Trelą w rolach małżeństwa Żeleznowych i muzyką Zbigniewa Preisnera.

Serdecznie zapraszamy wszystkich z tej wyjątkowej okazji i dziękujemy za 14 lat wspólnego przeżywania teatralnych emocji!

Mecenas Technologiczny Teatrów

billenium

Doradca prawny teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER OCH-TEATRU

SHUK maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo Logo poziom kolor Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X