Aktualności

kup bilety online

Och i Polonia na kominie!

Tak, to nie pomyłka! Zostaliśmy zaproszeni przez wspaniały łódzki Light Move Festiwal czyli festiwal światła do zaprezentowania się podczas jego 13. edycji, która będzie miała miejsce w najbliższy weekend - od 29 września do 1 października.

Ta kapitalna łódzka impreza to coś wyjątkowego w tej skali w Polsce, ale i w Europie: widowiskowe projekcje i mappingi, oryginalne animacje, świetlne instalacje i malowane światłem opowieści. W 2019 roku oglądało ją 850 tys. osób, a w tym roku może padnie kolejny rekord! Warto wybrać się do Łodzi, by wieczorem przejść jej ulicami, które wyglądają jak żywcem z bajki wyjęte. A przy okazji można będzie też zobaczyć 30-sekundową prezentację Teatru Polonia i Och-Teatru na świetnie (i świetlnie!) widocznej już z Dworca Łódź Fabryczna wielkiej Chłodni Kominowej w EC1.

Jesteśmy z tego szczególnie dumni, bo wiemy, jak wielu mamy wspaniałych widzów z Łodzi, którzy odwiedzają oba nasze teatry. Z pewnością będą oni mogli rozpoznać z jakich przedstawień i których wspaniałych aktorów pokazujemy w naszej prezentacji.

Zapraszamy - za zgodą Fundacji Light Movie Festiwal - do galerii niezwykłych zdjęć z zeszłorocznej edycji festiwalu

Szczegóły, program itp. - Light Move Festival | Strona główna łódzkiego festiwalu światła (lmf.com.pl)

Mecenas Technologiczny Teatrów

billenium

Doradca prawny teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER OCH-TEATRU

SHUK maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo Logo poziom kolor Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X