Biuro prasowe

kup bilety online

13. urodziny OCH-Teatru

W tym roku Och-Teatr obchodzi swoje 13. urodziny
 
16 stycznia 2023 spektaklem BIAŁA BLUZKA Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury wraz z publicznością świętowała 13. urodziny OCH-Teatru. 
 
Z tej okazji OCH-Teatr, w podziękowaniu za wszystkie dotychczasowe spektakle i za spędzone wspólnie wieczory, za wzruszenia, radość i przyjaźń, obecność i wsparcie zagrał w prezencie dla swoich Widzów spektakl BIAŁA BLUZKA Agnieszki Osieckiej, w reżyserii Magdy Umer, ze słynną rolą Krystyny Jandy. Bezpłatne zaproszenia Widzowie odbierali w kasach Och-Teatru 9 stycznia 2023. 
 
Sukces Teatru Polonia – otwartego w 2005 roku w budynku dawnego Kina Polonia – rozrastający się repertuar oraz rosnąca liczba widzów sprawiły, że w 2009 roku Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury wynajęła budynek Kina Ochota. 16 stycznia 2010 roku w utworzonym w nim Och-Teatrze odbyła się pierwsza premiera – „Wassa Żeleznowa” Gorkiego, z Krystyną Jandą i Jerzym Trelą w rolach małżeństwa Żeleznowych i muzyką Zbigniewa Preisnera. Przez kolejne lata na dwóch scenach Och-Teatru oraz w plenerze (scena przy ulicy Grójeckiej 65) odbyło się 80 premier. W trakcie trzynastu lat istnienia Och-Teatr odwiedziło blisko 800 tys. widzów.
 

WIDEO

GALERIA ZDJĘĆ

Mecenas Technologiczny Teatrów

billenium

Doradca prawny teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER OCH-TEATRU

SHUK maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo Logo poziom kolor Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X