Aktualności

kup bilety online

Seniorzy ze sztuki CZAS NAS UCZY POGODY wymienieni jako "Najciekawszy debiut w sezonie 2012/2013" w podsumowaniu miesięcznika TEATR

Drodzy Widzowie,
niezwykle cieszy nas fakt, że Wojciech Majcherek w ankiecie miesięcznika TEATR "Najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie 2012/2013" wskazał wszystkich wykonawców spektaklu CZAS NAS UCZY POGODY jako "Najciekawszy debiut" minionego sezonu!
Grupa 65+, którą oglądać można w tej sztuce, to seniorzy w wieku powyżej 65. roku życia - ludzie, dla których śpiew jest pasją i sposobem na życie. W spektaklu wykonują brawurowo największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej, udowadniając tym samym, że wraz z wiekiem przybywa nie tylko doświadczenia, ale i energii, charyzmy oraz uroku. Wyreżyserowany przez Krzysztofa Maternę muzyczny spektakl "o młodości w starości" możecie Państwo zobaczyć w Och-Teatrze choćby 13 października - zapraszamy!

Wszystkim wykonawcom, muzykom grającym na żywo w tej sztuce oraz pomysłodawcy i reżyserowi, Krzysztofowi Maternie, składamy serdeczne gratulacje!

Mecenas Technologiczny Teatrów

billenium

Doradca prawny teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER OCH-TEATRU

SHUK maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo Logo poziom kolor Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X