Aktualności

kup bilety online

Rozpoczęły się próby do spektaklu ROMANCA w reżyserii Wojciecha Malajkata.

Drodzy Widzowie,

z przyjemnością informujemy, że rozpoczęły się póby do spektaklu Romanca Jacka Chmielnika. Przedstawienie reżyseruje Wojciech Malajkat, a wystąpią: Małgorzata Kocik, Albert Osik i Hubert Podgórski.

Romanca jest jedną z najczęściej grywanych sztuk Jacka Chmielnika, który był aktorem i reżyserem. Jako znawca wewnętrznego życia teatru, autor kpi w niej ze wszystkich: z aktorów, reżyserów, widzów i z autorów teatralnych także. Oto bohaterowie w dawnym stylu: Lorenzo, Bianka i Eusebio - trójkąt miłosny, splątany intrygą. Spektakl zaczyna się jak klasyczny utwór sceniczny napisany wierszem, ale z pewnych powodów akcja zaczyna zmierzać w zupełnie niespodziewanym kierunku. Gdzie jest granica teatru i życia, inscenizacji i improwizacji? Romanca to nie tylko swoista refleksja nad granicami sztuki, ale przede wszystkim doskonała zabawa teatrem.

Premiera spektaklu planowana jest na 19 października 2013 r. Romanca jest kolejną sztuką, po Pierwszej Damie, przygotowywaną specjalnie na scenę Och-Cafe Teatr. Trzecią premierą na tej scenie będzie Alicja + Alicja w reż. Marii Seweryn (planowana data premiery to 16 listopada 2013 r.).

Serdecznie zapraszamy!

Mecenas Technologiczny Teatrów

billenium

Doradca prawny teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER OCH-TEATRU

SHUK maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo Logo poziom kolor Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X